Apartment ADAM u Lipna

Ap. Adam exteriér
Na sezónu 2023 je apartmán dočasně uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Vítáme vás na stránce určené pro naše hosty. Zde naleznete nejčastější dotazy, tipy a kontakty, aby vaše dovolená mohla proběhout co možná nejpohodlněji. Pokud zde nenajdete co potřebujete, obraťte se na nás.

Informace o ubytování

Po rezervaci apartmánu vám bude vystavena a zaslána faktura. Pobyt je třeba uhradit bezhotovostně před příjezdem dle instrukcí na zaslané faktuře. Také vám včas pošleme email s podrobnými informacemi o ubytování.

V areálu není stálá recepce, takže vám klíče v den příjezdu předá ubytovatel. Podrobné informace o předání vám pošleme emailem.

Apartmán se nachází v komplexu Nova Lake Resort v Nové Peci, v budově B. K apartmánu náleží parkovací místo před vchodem, sdílená kolárna a lyžárna. Konkrétní adresu apartmánu neleznete zde.

Při předání klíčů vám rádi vše ukážeme.

Apartmán je plně vybaven, k dispozici budete mít ložní prádlo, ručníky a osušky, kuchyň je vybavená sadou nádobí pro 6 hostů a kuchyňskými pomůckami. Více se dozvíte v sekci „O apartmánu“.

V apartmánu je k dispozici TV s DVB-T a satelitním příjmem. Lze také připojit flash disk a sledovat vlastní obsah.

Po celém areálu je k dispozici i zabezpečená WiFi síť. Informace pro připojení naleznete v apartmánu.

Snažíme se vždy zajistit bezproblémovou dovolenou, pokud však nastane jakýkoliv problém, můžete nás kontaktovat dle instrukcí zaslaných v emailu před vaším příjezdem.

Před odjezdem je třeba předat apartmán. Na konkrétním způsobu se s vámi domluvíme osobně.

Vybavenost v okolí

V Nové Peci naleznete Coop a obchod s potravinami, kde lze nakoupit základní potraviny a také drogerii a domácí potřeby. Pro větší nákup lze využít EuroSpar (AU) nebo Kaufland (CZE).

Pokud se Vám nechce vařit, je možné jít na jídlo do restaurace. V Nové Peci doporučujeme restauraci Marlin, kde naleznete klasickou českou kuchyni a rybí speciality.

V letní sezóně je také k dispozici Hostinec U Mostu nebo Restaurace Alma.

V Nové Peci naleznete turistické infocentrum, kde se můžete dozvědět tipy na výlety, historii místa i zajímavé akce v okolí. Infocentrum také provozuje půjčovnu sportovního vybavení.
Pro více informací můžete zavolat na +420 773 640.

Krom půjčovny sportovního vybavení v Infocentru můžete přímo v Nové Peci využít dětské hřiště u magistrátu nebo pláže u příjezdu do Nové Pece. V okolí naleznete spoustu cyklostezek, v zimě běkařské tratě. Více informací zjistíte v sekci „V okolí“.

Další důležité informace, čísla a kontakty naleznete v tomto dokumentu.