Apartment ADAM u Lipna

Ap. Adam exteriér
Na sezónu 2023 je apartmán dočasně uzavřen. Děkujeme za pochopení.

ADAM je nový, mezonetový, kompletně vybavený apartmán pro 6 lidí, který nabídne veškeré pohodlí pro vaši dovolenou. Plně vybavená kuchyň poskytne společenské zázemí pro celou rodinu. V patře jsou dvě ložnice. Menší o velikosti 15m2 je vybavena dvěma samostatnými lůžky. Větší 22 m2 je koncipována jako obytná. Kromě dvojlůžka je zde k dispozici rozkládací pohovka pro každodenní spaní. Apartmán je vybaven TV. WiFi je v celém areálu zdarma.

Plně vybavená kuchyň

Plně vybavená kuchyň a jídelna vám umožní předvést vaše kulinářské dovednosti. Naleznete zde veškeré potřebné nádobí k uvaření většiny jídel a nechybí ani mikrovlnná trouba, kávovar nebo rychlovarná konvice, stejně jako servis pro 6 lidí. Jídelní stůl je dostatečně velký a umístěný naproti TV, vytváří tak skvělé místo k společenským aktivitám a příjemným chvílím s vašimi přáteli či rodinou.

Ložnice

Prostorná ložnice s dvojlůžkem a rozkládací pohovkou poslouží zároveň jako místo k posezení a večerní zábavě. Záleží jen na vás, jestli budete raději trávit čas zde, nebo v jídelně s televizí. Dostatek místa a možnost pohybovat s křesílky otevírá prostor mnoha aktivitám. Je jen na vás, jak vaši dovolenou strávíte.

Druhá ložnice s dvěma jednolůžky. Je sice o něco menší než první ložnice, i tak si nebudete připadat stísněně. Navíc v obou ložnicích najdete prostornou skříň, kterou můžete využít. Postele jsou pohodlné, velké a s kvalitními matracemi. Nemusíte se tak bát bezesných nocí a neustálého převalování.

Koupelna

Koupelna a toaleta je v moderním stylu, sprchový kout nabízí dostatek prostoru. Radiátor zajistí rychlejší schnutí mokrých ručníků a dalších věcí, navíc v apartmánu najdete rozkládací sušák, takže nebudete nuceni rozkládat věci po radiátorech napříč celým apartmánem.

Vstup

Hned při vstupu na vás čeká prostor s věšáky, botníkem, ideální na přezutí i když venku není nejpříznivější počasí. Zeď je chráněna dřevem, takže se nemusíte bát o ni opřít třeba lyže nebo kolo, pokud se rozhodnete je neumístit do lyžárny, resp. kolárny. Za dalšími dveřmi vás chodba se skříní, vstupem na WC a do koupelny, dovede ke kuchyni. Po cestě jistě najdete malý trezor, do kterého můžete bezpečně uložit své cennosti.

Okolí apartmánu

Hned před vchodem do apartmánu je zamykatelná sdílená kolárna, kde můžete bezpečně uložit svá kola a další vybavení. V zimě zde pak můžete uschovat lyže, běžky a cokoliv budete potřebovat. Pokud budete i tak mít o své věci strach, lze je uschovávat přímo v apartmánu. Venku o kousek dál pak naleznete posezení s ohništěm, ideální na večerní odpočinek a opékání.

Pokud by vás zajímala místa na výlety, můžete nalézt některé tipy zde.
Pokud hledáte občanskou vybavenost místa, naleznete nejdůležitější informace zde.

Fotogalerie