O apartmánu

ADAM je nový, mezonetový, kompletně vybavený apartmán pro 6 lidí, který nabídne veškeré pohodlí pro vaši dovolenou. Plně vybavená kuchyň poskytne společenské zázemí pro celou rodinu. V patře jsou dvě ložnice. Menší o velikosti 15m2 je vybavena dvěma samostatnými lůžky. Větší 22 m2 je koncipována jako obytná. Kromě dvojlůžka je zde k dispozici rozkládací pohovka pro každodenní spaní. Apartmán je vybaven TV. WiFi je v celém areálu zdarma.

Plně vybavená kuchyň

Plně vybavená kuchyň a jídelna vám umožní předvést vaše kulinářské dovednosti. Naleznete zde veškeré potřebné nádobí k uvaření většiny jídel a nechybí ani mikrovlnná trouba, kávovar nebo rychlovarná konvice, stejně jako servis pro 6 lidí. Jídelní stůl je dostatečně velký a umístěný naproti TV, vytváří tak skvělé místo k společenským aktivitám a příjemným chvílím s vašimi přáteli či rodinou.

Ložnice

Prostorná ložnice s dvojlůžkem a rozkládací pohovkou poslouží zároveň jako místo k posezení a večerní zábavě. Záleží jen na vás, jestli budete raději trávit čas zde, nebo v jídelně s televizí. Dostatek místa a možnost pohybovat s křesílky otevírá prostor mnoha aktivitám. Je jen na vás, jak vaši dovolenou strávíte.

Druhá ložnice s dvěma jednolůžky. Je sice o něco menší než první ložnice, i tak si nebudete připadat stísněně. Navíc v obou ložnicích najdete prostornou skříň, kterou můžete využít. Postele jsou pohodlné, velké a s kvalitními matracemi. Nemusíte se tak bát bezesných nocí a neustálého převalování.

Koupelna

Koupelna a toaleta je v moderním stylu, sprchový kout nabízí dostatek prostoru. Radiátor zajistí rychlejší schnutí mokrých ručníků a dalších věcí, navíc v apartmánu najdete rozkládací sušák, takže nebudete nuceni rozkládat věci po radiátorech napříč celým apartmánem.

Vstup

Hned při vstupu na vás čeká prostor s věšáky, botníkem, ideální na přezutí i když venku není nejpříznivější počasí. Zeď je chráněna dřevem, takže se nemusíte bát o ni opřít třeba lyže nebo kolo, pokud se rozhodnete je neumístit do lyžárny, resp. kolárny. Za dalšími dveřmi vás chodba se skříní, vstupem na WC a do koupelny, dovede ke kuchyni. Po cestě jistě najdete malý trezor, do kterého můžete bezpečně uložit své cennosti.

Fotogalerie